kariéra

najděte práci v matrix automotive

1

Obchodně - technický zástupce

Hledáme muže nebo ženy s chutí obchodní seberealizace ve stabilní a dlouhodobě rostoucí společnosti.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, na dohodu o provedení práce nebo jako dohodu o zprostředkování služeb.

Než budete moci samostatně působit mezi klienty, projdete sérií školení a praktických jednání.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vyhledávání potenciálních zákazníků a správa stávajících zákazníků
  • Prezentace a propagace zboží – osobní kontakt
  • Přijímání objednávek
  • Poskytovaní odborného poradenství zákazníkům
  • Monitorovaní trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit
  • Zodpovídání za plnění osobního plánu prodeje
  • Reporting

Produkty a služby

  • Kompletní sortiment lepicích systémů – průmyslové lepení a aftermarket

  • Nabídka komplexní služby pro zákazníka – produkty, logistika, testy, certifikace, servis nářadí, novinky, akce, následná péče

Požadujeme

  • obchodní, komunikační a prezentační schopnosti
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • zodpovědnost a loajalitu ke jménu firmy
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (za každého počasí)

Výhodou

  • praxe v prodeji a obchodě
  • vzdělání technického typu
  • znalost cizího jazyka (AJ)

Výsledkem Vaší práce

  • denní komunikace a osobní schůzky se zákazníky
  • zásobování
  • plnění obchodních plánů
  • zpracování administrativy a pravidelné reporty

Výhody a benefity

  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Mobilní telefon
  • Auto i pro soukromé účely
  • Provize z prodeje
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vlastní organizace náplně práce

Máte zájem o pracovní pozici?

Pošlete nám o sobě krátké info a strukturovaný životopis. Všechny zaslané informace jsou považovány za důvěrné a budou uchovány maximálně 12 měsíců.

Name(Vyžadováno)
Povolené typy souborů: pdf, Max. velikost souboru: 32 MB.
Souhlas se zpracováním osobních údajů(Vyžadováno)