Osobní odběr v ČR (zdarma)

Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout ve výdejním místě v Třebešově, č.p. 1. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail.


Doprava po ČR

PPL po ČR

Je garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím e-mailu s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti PPL Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.

Kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky.

Hmotnostní limit pro jednu zásilku je 50 kg. V případě, že hmotnost zboží v rámci jedné objednávky přesáhne 50kg, zásilka bude rozdělena do několika samostatných balíků. V takovém případě dojde k navýšení ceny za přepravu v celkové rekapitulaci objednávky. Maximální celková hmotnost v rámci jedné objednávky je 100kg. V případě, že objednáváte zboží s celkovou hmotností přesahující 100kg, je nutné objednávku rozdělit na více samostatných objednávek.

Dopravné 85,- Kč bez DPH
Doběrečné 40,- Kč bez DPH

ČP po ČR

Balíky Českou Poštou s.p. odesíláme jako balík do ruky, je tedy garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku.

Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím e-mailu s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email.

Hmotnostní limit pro jednu zásilku je 30 kg. V případě, že hmotnost zboží v rámci jedné objednávky přesáhne 30kg, zásilka bude rozdělena do několika samostatných balíků. V takovém případě dojde k navýšení ceny za přepravu v celkové rekapitulaci objednávky. Maximální celková hmotnost v rámci jedné objednávky je 90kg. V případě, že objednáváte zboží s celkovou hmotností přesahující 90kg, je nutné objednávku rozdělit na více samostatných objednávek.

Dopravné 85,- Kč bez DPH
Doběrečné 40,- Kč bez DPH

Doprava do zahraničí

PPL do zahraničí

Společnost PPL doručí vaši zásilku do 48 hodin od odeslání zboží.

V případě prvního neúspěšného doručení zásilky podnikne PPL další pokus o doručení.

Všechny prodejní doklady při volbě dopravy na Slovensko jsou fakturovány v Eurech. Cena je přepočítávána na základě aktuálního kurzu CZK/EUR podle ČNB.

Dopravné
Slovensko 99,- Kč bez DPH
Německo 249,- Kč bez DPH
Polsko 149,- Kč bez DPH
Rakousko 249,- Kč bez DPH
Ostatní země 350,- Kč bez DPH
Doběrečné 40,- Kč bez DPH

Platba

Požadovaný způsob platby zvolíte v procesu objednávky

Bankovním převodem v rámci ČR

  • za zboží zaplatíte na základě podkladů k platbě, které Vám přijdou mailem spolu s potvrzením objednávky
  • po připsání finanční částky na účet provozovatele eshopu Vám bude zboží odesláno
  • číslo účtu u Komerční banky 19-8572570267/0100

Hotově / kartou

  • za zboží zaplatíte při osobním převzetí v Třebešově hotově nebo pomocí platebního terminálu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dobírkou přepravci

  • za zboží zaplatíte při převzetí zboží od přepravce