Vysoce výkonný brusný systém od 3M

Představte si čistější pracovní prostor, kde je broušení prakticky bezprašné. S novým řešením 3M™ Xtract™ Clean Sanding není třeba dělat kompromis mezi výkonem a odsáváním prachu.

Brusivo na mřížce 3M™ Xtract™ Cubitron™ II 710W je naší prémiovou volbou pro různé podklady. Mřížkový nosič v kombinaci s technologií 3M precizně tvarovaného zrna přináší broušení prakticky bez prachu. S tímto mřížkovým diskem budete moci dokončit více dílů při užití jednoho kotouče, a to s menším množstvím prachu v prostředí, což vám pomůže zvýšit produktivitu bez obtížného odsávání prachu.

parallax background
SOUSTŘEĎTE SE NA VÝKON.
PRACH NECHTE ZA SEBOU.

Revoluční technologie broušení

3M™ Xtract™ Cubitron™ II Brusivo na mřížce 710W je revoluční, protože je to první mřížkový disk, který má 3M precizně tvarované zrno. Díky svému jedinečnému vzoru a uspořádání 3M precizně tvarovaného zrna je broušení prakticky bezprašné, ale také přináší špičkovou řeznou rychlost a delší životnost kotouče.

Bezprašné broušení

Toto brusivo na mřížce bylo navrženo pro optimální odsávání prachu na různých substrátech. Při broušení veškerý vzniklý prach snadno projde mřížkou v kotouči, opěrnou podložkou a konstantně odchází skrze odsavač. Ať už jste se rozhodli připojit nástroj k filtračnímu sáčku nebo odsávací jednotce, budete mít malou až téměř žádnou nutnost úklidu po dokončení práce.
parallax background
 
3M™ Xtract™ Cubitron™ II 710W
parallax background

SOUBORY KE STAŽENÍ

Zaujala vás naše nabídka?


Chcete se dozvědět více o našich produktech a službách? Potřebujete odbornou konzultaci nebo vzorek na vyzkoušení? Máte zájem o testování v naší laboratoři nebo si chcete vyzkoušet některé z pneumatického nářadí v našem Techcentru? 

Kontaktujte nás a získejte více informací

Name(Vyžadováno)
Souhlas se zpracováním osobních údajů(Vyžadováno)