Vysoce výkonný brusný systém od 3M

Dosáhněte rovnováhy mezi odsáváním prachu a brusným výkonem s 3M Xtract™ Net Disc 310W. Tento brusný kotouč má síťovou podložku, která umožňuje prakticky bezprašné broušení se zachováním vysokého výkonu a dlouhé životnosti díky technologii 3M precizně tvarovaného zrna. Kombinace těchto vlastností umožňuje zvýšit produktivitu práce bez snižování nároků na odsávání prachu.

parallax background
SOUSTŘEĎTE SE NA VÝKON.
PRACH NECHTE ZA SEBOU.

Revoluční technologie broušení

Společnost 3M přepracovala zavedené standardy broušení a eliminovala kompromis mezi odsáváním prachu a brusným výkonem s řadou síťových brusiv včetně 3M Xtract™ Net Disc 310W.

Brusiva 3M Xtract™ Net Disc 310W jsou navržena tak, aby poskytovala ideální poměr mezi cenou a výkonem. 3M Xtract™ Net Disc 310W, postavený na inovativních technologiích a technických znalostech 3M, vám pomůže zůstat konkurenceschopní ve vašem odvětví.

Bezprašné broušení

Toto brusivo na mřížce bylo navrženo pro optimální odsávání prachu na různých substrátech. Při broušení veškerý vzniklý prach snadno projde mřížkou v kotouči, opěrnou podložkou a konstantně odchází skrze odsavač. Ať už jste se rozhodli připojit nástroj k filtračnímu sáčku nebo odsávací jednotce, budete mít malou až téměř žádnou nutnost úklidu po dokončení práce.
parallax background
 
3M™ Xtract™ Cubitron™ II 310W
parallax background

SOUBORY KE STAŽENÍ

Zaujala vás naše nabídka?


Chcete se dozvědět více o našich produktech a službách? Potřebujete odbornou konzultaci nebo vzorek na vyzkoušení? Máte zájem o testování v naší laboratoři nebo si chcete vyzkoušet některé z pneumatického nářadí v našem Techcentru? 

Kontaktujte nás a získejte více informací

Name(Vyžadováno)
Souhlas se zpracováním osobních údajů(Vyžadováno)