Chci vědět více

Spolupráce s FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, aneb od úspěchu k úspěchu

Divize MATRIX Automotive již dlouhá léta podporuje vše v pohybu. Kolektivní sporty jsou přitom tím nejlepším příkladem.

Divize MATRIX Automotive již dlouhá léta podporuje vše v pohybu. Kolektivní sporty jsou přitom tím nejlepším příkladem. Naším nejbližším partnerem je FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, který boduje v krajských fotbalových přeborech či soutěžích. Hlavně ale vlastní velmi širokou žákovskou a mládežnickou základu, což týmu dává předpoklad pro úspěchy i v letech budoucích.

Sportovní trofeje jsou nejlépe vidět v titulcích novinových článků. Existuje ale ještě jeden druh úspěchu. To když do pohybu, zájmu a kamarádství dokážeme zapojit už ty nejmenší děti a udržet jejich nadšení až do dospělého věku. Na této cestě čeká každé dítě řada překážek.

Naše poděkování tak patří nejen oceněným, kterým ze srdce gratulujeme, ale i těm, kteří jim v jejich cestě pomáhali či pomáhají. Jsme velmi rádi, že můžeme pomoci tam, kde to dává velký smysl.
Minulý měsíc se uskutečnil v nové Malšovické aréně v Hradci Králové Galavečer krajského fotbalu.FC Spartak Rychnov nad Kněžnou zde získal suverénně nejvíc cen.

Na fotografii zleva: Jiří Šťovíček – oceněný trenér dorostu, bývalý hráč FCS; František Jehlička – oceněný rozhodčí, bývalý hráč a funkcionář FCS; Miroslav Zemánek – oceněný za celoživotní činnost, bývalý hráč a trenér FCS, bývalý kapitán FC HK; Jakub Lukášek – nejlepší střelec v kategorii starší dorost; Makhare Matsaberidze – hráč FC RK; Václav Brůžek – předseda FCS; Roman Zajíček – nejlepší hráč krajského přeboru 2022/2023

Mohlo by vás zajímat