Chci vědět více

Novinky z DuPontu

DuPont ve Freienbachu nedaleko švýcarského Curychu - chemička na břehu curyšského jezera, není to protimluv?

Matrix Automotive a Dupont oslavil 30 let spolupráce na poli průmyslových lepicích systémů,které tuto periodu dodáváme do výrobních závodů v České republice a prostřednictvím dceřinné firmy Matrix Trade Trnava i na Slovensku. Jedná se o balení v kartuších či salámech pro ruční vytlačovací zařízení jako jsou mechanické, elektrické, pneu či aku pistole nebo 20litrové a 200litrové sudy, jenž k vytlačení potřebují aplikační zařízení zakončené pistolí vedenou lidskou či robotickou rukou. Tyto materiály hrají první ligu u zákazníků první ligy. Vyznačují se požadovanými vlastnostmi a hlavně konstantní kvalitou.

Výroba baterií do aut

Betatech – technologie pro dokonalý odvod tepelné energie

Ať už potřebujete zlepšit stabilitu baterie při nárazu, výkon tepelného managementu, snížení hmotnosti nebo bezpečnost, můžeme vám pomoci. Dupont tým zahrnuje specializované výzkumníky, inženýry a produktové specialisty, kteří vám pomohou se vším od návrhu konceptu až po testování výkonu.
Inovace DuPont se rozšiřují také do výroby. Nové složení lepidel umožňuje snížit nebo odstranit rozpouštědla a nebezpečná změkčovadla pomocí technologií bez primerů a ftalátů. Tím, že se přizpůsobíme našim cílům udržitelnosti, pomáháme zákazníkům sladit se s jejich.

PUR vysokopevnostní Betaforce

Pro vysoce výkonné lepení v lehkých vícemateriálových vozidlech umožňuje kompozitní lepidlo BETAFORCE™ výrazné snížení hmotnosti, akustické vlastnosti a ochranu proti korozi. Flexibilita návrhu je zachována při současném dosažení cílů výkonnosti zpracování a udržitelnosti.
BETAFORCE™ je ideální volbou pro spojování kompozitů z uhlíkových a skleněných vláken a dalších odlišných materiálů v různých lehkých provedeních, včetně modulárních sestav. Lze jej použít k lepení potažených kovů, jako je ocel s hliníkem, panelů z uhlíkových vláken s ocelí nebo hliníkem a směsi pro formování plechů (SMC) s hliníkem.
Nejnovější formulace BETAFORCE™ nabízejí dobu cyklu kolem jedné minuty a v současnosti se používají pro hromadnou sériovou výrobu. Otevřené časy lze upravit tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům na montáž v závodě, jako je rychlejší doba vytvrzování infračerveným ošetřením, a počáteční přilnavost nevyžaduje žádné další upevňovací nástroje.

Betaseal – kvalitní evergreen

BETASEAL™ je revoluční lepidlo pro automobilový průmysl, které se používá v různých aplikacích, jako je sklo, modulární střechy a další. Jeho charakteristickým znakem je vysoký modul, který zajišťuje pevnost a odolnost. BETASEAL™, který je k dispozici pro systémy aplikované za studena i za tepla, splňuje specifikace OEM a je vhodný pro různé výrobní procesy.

Mohlo by vás zajímat