28. MATRIX CUP je za námi

Do letošního 28.ročníku se nominovalo 6 mužstev. Hrálo systémem každý s každým do jedné tabulky.

Do letošního 28.ročníku se nominovalo 6 mužstev. Hrálo systémem každý s každým do jedné tabulky.

První s druhým umístěným pak nastoupily k velkému finále. Do této fáze turnaje se probojoval domácí tým Matrix Automotive, kterého o bod předstihlo pouze mužstvo Škoda Pars ze Šumperka. Vstup do finále pro domácí vypadal po druhém obdrženém gólu tragicky. Když před koncem Jakub Jedlinský vyrovnal na 3:3 přišly na řadu penalty. Po 5 na každé straně opět nerozhodně a v náhlé smrti měl více štěstí tým Škoda Pars, jenž se bude celý rok o putovní pohár starat.

Nejlepší brankářem turnaje se stal nesmrtelný (jediný člověk na světě, který žádný Matrix Cup nevynechal!) Petr Brandejs, strážce domácích, který se musel pro míč do branky v základní části otočit pouze 5x.

Nejlepším střelcem se stal také domácí Jakub Jedlinský, ten měl 9 zásahů již v základní části.

Děkujeme všem za účast až do ranních hodin při rockové zábavě s kapelou 4Watty.

Těšíme se na 29.ročník v roce 2026.

Výsledky:

1. Škoda Pars4. MATRIX Windows
2. MATRIX Automotive5. Stylbau
3. Krmiva RV6. Hyundai

Mohlo by vás zajímat

31.7.2025

Inovativní řešení a trendy v Automotive

Matrix automotive, součást holdingu matrix již od roku 1993, patří mezi klíčové hráče v oblasti inovativních řešení lepení a broušení v dopravním průmyslu na území české republiky a Slovenska. S více než třicetiletou historií a pevnou pozicí v oboru představuje společnost moderní odpověď na nejnovější výzvy, včetně rychlého nástupu elektromobility a neustále se měnících evropských regulací.