VYŘEŠME TO
SPOLEČNĚ

Udržet krok s nejmodernějšími výrobními trendy? Víme, že to není snadné. Existuje spousta rizik a úskalí ve výrobním procesu. Odborné poradenství MATRIX Automotive vám pomůže zjednodušit výrobní proces a udržet váš provoz v hladkém chodu.

Při navrhování oken a dveří musíte zajistit nejen skvělý design, ale také splnit nejvyšší možné standardy bez rizika zhoršení. Efektivní a produktivní aplikace vyžadují lepidla, která poskytují vysokou trvanlivost, efektivní náklady a jsou snadno použitelná. Technologie lepení 3M poskytuje vysoce pevnou, spolehlivou a cenově dostupnou alternativu k tradičním způsobům upevnění.

Ve srovnání se silikony a lepidly nižší kvality poskytuje technologie lepení 3M silnější vazby, výrobky jsou lehčí a mají čistší design. Na rozdíl od tradičních způsobů upevňování není nutné do podkladu vrtat otvory, což snižuje riziko budoucí koroze a únavy materiálu. Díky jednodušším procesům a kratším prostojům v důsledku vrtání nebo vytvrzování lze na výrobní lince zvýšit produktivitu a efektivitu.

parallax background
 
parallax background
 
VHB PÁSKY
ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE
Pásky 3M™ VHB™

Eliminujte omezení tradičních metod spojování a dosáhněte přesného a snadného spojení dílů s páskami 3M VHB. Nahraďte nýty, šrouby, svorníky a bodové svary, vylepšete designové konstrukce, estetiku spoje a produktivitu. Tyto pásky s vysokou pevností zvyšují trvanlivost a spolehlivost každého spoje, protože jejich visko-elastické vlastnosti umožňují přizpůsobení se nepravidelnostem povrchů a absorbování statického a dynamického namáhání. Naše pásky mají vysokou počáteční lepivost, což dále napomáhá urychlení výrobních procesů. Zvyšujte celkovou životnost a spolehlivost spojování výrobků s použitím pásek 3M VHB.

Příprava povrchů na lepení

3M™ VHB™ čistič povrchů před lepením pásek: Čistič povrchů zajišťuje čistý povrch bez mastnoty před aplikací pásky 3M VHB.
3M™ VHB™ Universal Primer UV ke zvýšení přilnavosti povrchů před lepením páskami 3M™ VHB™. Umožňuje vytvářet silné, trvanlivé spoje na mnoha površích, jako je kov a plasty (polypropylen, ABS, PET/PBT).
3M™ Silanový přípravek na zlepšení přilnavosti AP115 je směs rozpouštědel isopropylalkoholu a vody, která se používá ke zvýšení přilnavosti pásek 3M™ VHB™ na nepotažené skleněné povrchy. Vytváří hydrofobní povrch, který chrání pásku 3M™ VHB™ a spoje i v nejvlhčím prostředí. Je čirý a snadno se aplikuje.
3M lepidla a tmely

Bez ohledu na vaše požadavky na lepení vám 3M™ Scotch-Weld™ strukturání lepidla a lepicí tmely poskytují vyšší pevnost a trvanlivost s omezeným zápachem a zlepšenou estetikou. Nahraďte tradiční mechanické nebo tepelné metody spojování za rychlé lepení s vysokou pevností bez viditelných upevnění nebo svarů. 3M™ Scotch-Weld™ strukturální lepidla a lepicí tmely umožňují spojovat různé materiály. Výrobky jsou lehčí a poskytují lepší design. Jsou cenově a časově efektivnější, protože není třeba energeticky náročné spojování ani časově náročné vrtání.

Jednostranné lepicí pásky

Při používání několika různých druhů substrátů je důležité, abyste byli na práci vybaveni správnými produkty pro lepení. Proto společnost 3M vytvořila řadu jednostranných průmyslových pásek vhodných na různé aplikace při výrobě a instalaci dveří a oken. Maskovacími páskami 3M můžete chránit podklad při procesech jako je natírání, nebo při procesech práškového lakování. Zajistěte spolehlivou ochranu, lepší kvalitu povrchové úpravy a snadnější odstraňování.

parallax background
Proč zvolit 3M?

3M využívá vědy a techniky ke zlepšení života a k poskytování inovativních výrobních řešení po celém světě. 3M pásky a lepidla jsou jedničkou na trhu v oblasti lepicích technologií a používají se v mnoha průmyslových odvětvích díky své spolehlivosti a snadnému používání, díky čemuž patří mezi nejoblíbenější na trhu. Spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom jim pomohli vyvinout lehčí, atraktivnější výrobky s delší životností za příznivou cenu. Díky nám mají zákazníci větší svobodu při svých návrzích a výběrech materiálů. Technologie lepení 3M - od tenkých pásek až po strukturální lepidla – poskytuje řešení v oblasti lepení během celého výrobního procesu i mimo něj. Vyřešte problémy s lepením dveří a oken díky inovativní řadě lepidel a pásek od 3M. S námi můžete vytvořit spoje s dlouhou životností bez nutnosti šroubování nebo svařování. Můžete zlepšovat výkon svých výrobků a urychlit výrobní proces bez potřeby dlouhých časů pro vytvrzování a schnutí. Řešení lepení 3M pomáhají zlepšovat konstrukční a výrobní procesy, díky čemuž můžete na trh dodávat vysoce kvalitní a konkurenceschopné produkty. Naši odborníci na lepení vám mohou poskytnout technické poradenství, takže si budete jisti výběrem správného řešení pro váš provoz. Prostřednictvím individuálních laboratorních testů můžeme doporučit nejlepší produkty, které vyhovují vašemu výrobnímu procesu. Pokud si nejste jisti, jaký pr odukt je pro vás nejvhodnější, obraťte se na náš tým odborníků. Pomůžeme vám s výběrem správného produktu a testováním individuálního řešení.

 

Mám zájem o konzultaci nebo chci vyzkoušet vzorek zdarma

[contact-form-7 id="6" title="Contact form 1"]