Dnes sahá nabídka 3M od brusného papíru pro ruční broušení až ke speciálním superfinišujícím materiálům pro počítačem řízený výrobní cyklus. V každé oblasti úpravy povrchu nabízejí výrobky 3M konstantní vysokou kvalitu podle mezinárodního standardu, což garantuje kalkulovatelný brusný výkon a opakovatelné výsledky. Vytvořte vysoce kvalitní povrch pomocí brusiv 3M.

Brusiva 3M vytvářejí velmi konzistentní jemný povrch lakovaných dílů, pracují rychle, precizně a čistě a mohou se použít ručně nebo na brusných nástrojích za sucha, či za mokra.

Přebytečný materiál je účinně odstraňován pomocí uzavřeného odsávacího systému, povrchové vady laku jsou vybroušeny a dosažený hladký povrch se snadno leští.

S použitím široké řady brusných produktů 3M snížíte počet následných oprav, zkrátíte dobu opravy a poskytnete zákazníkům dokonalou povrchovou úpravu podle jejich požadavků.

Pásové broušení

Zapomeňte na vše, co jste dosud věděli o broušení pomocí brusných pásů. Nové brusné pásy 3M™ Cubitron™ II zvedly laťku pro výkon a produktivitu broušení – a to díky průlomové technologii 3M, která přepisuje pravidla pro rychlost a konzistentnost broušení i životnost pásů.

Úhlové broušení

Přesně tvarované zrno. Pro vyšší efektivitu vaší práce. Objevte jedinečné vlastnosti přesně tvarovaného zrna brusných materiálů Cubitron™ II

Orbitální broušení

Orbitálním broušení se díky svému různorodému pohybu brusné plochy využívá všude tam, kde je potřeba docílit perfektní povrch pro průběžné i konečné broušení